Parallels představuje Premium Edition for Mac

Renton, Washington, 3.prosince 2007 - SWsoft, tvůrce Parallels Desktop for Mac, nejprodávanější utility pro Mac, dnes oznámil uvolnění nového produktu - Parallels Desktop 3.0 for Mac Premium Edition – úplné virtualizační řešení pro uživatele MacOs navíc s doplňkovými nástroji předních světových výrobců utilit pro Windows. 
reklama

Špičkové Windows utility ruku v ruce s oceňovanou virtualizační aplikací Parallels

Premium edice obsahuje nejnovější build Parallels Desktop for Mac plně kompatibilní s OS Leopard a navíc tři špičkové Windows aplikace, které pomohou zabezpečit, upravit a zálohovat Windows virtuální počítače. Cena těchto produktů, pokud by se kupovaly samostatně, by přesáhla 4000,- Kč.

  • Kaspersky Internet Security 7.0 nabízí kompletní ochranu proti malware

Komplexní ochrana před všemi internetovými hrozbami. Nová generace produktů Kaspersky poskytuje ochranu před viry, spyware, adware a chrání vaše osobní data před zneužitím. Integrovaný osobní firewall a antispamový filtr ještě zvyšuje ochranu důvěrných dat a chrání uživatele před spamovými zprávami. 

  • Snadné a rychlé zálohování s Acronis True Image 11 Home

Acronis True Image 11 Home poskytuje maximální flexibilitu, zajišťuje adekvátní ochranu

a možnost obnovy v případě nepředvídatelných událostí jako je například napadení virem nebo systémová havárie. Vytvořte si přesný obraz vašeho PC pro možnost úplné obnovy a nebo zálohujte jen důležitá data a nastavení aplikací - je to vaše volba!

  • S Acronis Disk Director Suite je správa disku hračka

Acronis Disk Director Suite poskytuje možnost měnit velikost, mazat, vytvářet a spojovat disky bez ztráty dat. Obsahuje boot manager, který umožňuje uživatelům bootovat další operační systémy jako například Linux v rámci Windows virtuálního počítače. 

“Správa a zabezpečení Windows virtuálních počítačů jsou naprosto stejně důležité jako pro fyzické počítače,” říká Serguei Beloussov, CEO, SWsoft. “Jsme velmi rádi, že můžeme pracovat se společnostmi jako je Acronis a Kaspersky a umožníme tak Mac zákazníkům chránit, zálohovat a spravovat jejich Windows virtuální stroje.” 

Ceny a dostupnost

Parallels Desktop for Mac 3 Premium je dostupný ihned na www.parallels.cz a u všech prodejců Apple v doporučené koncové ceně 2697,- Kč. Plně funkční 15.ti denní verze v angličtině je Parallels Desktop 3.0 Premium Edition dostupná na: www.parallels.com/products/desktop/premium.

Současní uživatelé Parallels Desktop 3.0 mohou získat Leopard kompatibilní build jako volný automatický update již dnes. 

O virtualizačních nástrojích Parallels

Parallels, součást společnosti SWsoft, poskytuje inovativní desktopové a serverové virtualizační nástroje pro Windows, Macintosh a Linux. Parallels Desktop for Mac získal #6 místo v PC World seznamu "100 Best Products of 2007" a v současné době jej používá více než půl milionu uživatelů po celém světě. Revoluční technologie Parallels revolučním způsobem mění způsob využívání počítačů. Více informací o produktech Parallels najdete na www.parallels.cz a www.parallels.com  

O společnosti SWsoft

SWsoft je globální leader v oblasti virtaulizace a automatizace software. Pomáhá uživatelům, podnikům i poskytovatelům řešení optimalizovat jejich využití technologie. Software Swsoft používá více než 700.000 zákazníků ve 125 zemích světa. Produktová linie Swsoft zahrnuje Virtuozzo – vůdčí OS virtualizační nástroj a Plesk – kontrolní panel. Společnost byla založena v roce 1999 a má zastoupení ve Spojených státech, Evropě a v Asii. Bližší informace o společnosti je možno nalézt na www.swsoft.com. 

"SWsoft", "Parallels" a "Parallels Desktop for Mac" jsou registrované obchodní známky SWsoft, Inc. Ostatní známky jsou majetkem jich respektovaných vlastníků.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru