Parallels Desktop 7 for Mac přichází s podporou Mac OS X Lion

Nová verze virtuálního počítače Parallels Desktop 7 for Mac přináší podporu Mac OS X Lion a několik dalších nových funkcí. K dispozici je i aplikace Parallels Mobile určený pro iOS a umožňující ovládat systémy OS X Windows. Na platformu iOS (iPad, iPhone) přináší také podporu flashových videí se zvukem.
reklama

Parallels Desktop 7 nyní podporuje funkci Launchpad a celoobrazovkové aplikace, spolu s dalšími novinkami, které přináší Mac OS X Lion. Tisková zpráva říká: "Podle výsledků z více než 4000 srovnávacích testů provedených nezávislým časopisem MacTech Parallels Desktop for Mac 6 předstihl své nejbližší konkurenty v 9 2% 3D grafické testů a v 84 % výkonnostních testů. Parallels Desktop 7 je ještě rychlejší. Podle testů provedených společností Parallels aplikace Parallels Desktop 7 při kopírování souborů v systému Windows překonává své konkurenty o 120 % a o 40 % při spouštění a obnovování systému Windows. Nová verze je ve srovnání s předchozí verzí o 60 % rychlejší pří obnovení systému Windows a u některých aplikací dosahuje až o 45 % vyššího výkonu v 3D grafice."

Vybrané novinky v Parallels Desktop 7 for Mac:

  • Podpora Mission Control, Launchpadu, celoobrazovkových aplikací
  • Sledování flashe na iPadu, iPhone či iPod Touch, kdy video je přebíráno z virtuálních Windows na Macu
  • Nákup Windows 7 přímo z prostředí Parallels Desktop 7 (bohužel jen v USA)
  • Podpora webových kamer z Macu v aplikacích Windows
  • Vyšší rychlost

Další informace najdete na webových stránkách www.parallels.cz. Česká krabicová i elektronická verze bude k dispozici od října za cenu 1747 Kč, upgrade vás vyjde na 874 Kč.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru