Parallels Desktop 6 umožní spouštět Windows na iPadu a iPhonu

Společnost Parallels vydala novou mobilní aplikaci, díky které mohou uživatelé iPhonů, iPadů a iPodů touch na svých zařízeních spouštět programy ve Windows.
reklama

Aplikace Parallels Mobile byla představena na konferenci DEMO Fall 2010 a k jejímu chodu je třeba Wi-Fi nebo 3G připojení k internetu. Společnost vydala také šestou verzi aplikace Parallels Desktop 6, která je určená pro uživatele Macu. Parallels Mobile je dostupný zdarma ke stažení v App Store - k jeho použití však budete potřebovat i desktopový program. Ten je nyní ve slevě za 80 dolarů (1500 Kč) a vyzkoušet si jej můžete na dva týdny zdarma.

Program funguje tak, že se ze svého zařízení s iOS (iPhone/iPod touch/iPad) přes zmíněné Wi-Fi či 3G připojíte k Macu, na kterém máte nainstalován Parallels Desktop. Ten vám na zařízení s iOS vytvoří prostředí Windows, díky čemuž budete moci například prohlížet flashová videa nebo tisknout dokumenty. Na to, jak Parallels Mobile funguje na iPadu, se můžete podívat zde:

Zdroj: Techspot.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru