Pandora spustila HTML5 přehrávač

Pandora, jedna z největších služeb poskytujících streamování hudby na internetu se 70 miliony aktivních uživatelů, spustila nový přehrávač přizpůsobený pro velké displeje televizorů.
reklama

Webová aplikace, kterou můžete najít na tv.pandora.com využívá HTML5 k zajištění unifikovaného rozhraní pro různá zařízení. Nový přehrávač podle Pandory poskytne stejně kvalitní rozhraní přehrávače jak na mobilním zařízení s malým displejem, tak na televizoru s úhlopříčkou 300 cm. Přehrávač je tedy podobný například rozhraní herní platformy Steam v Big Picture módu, kde jsou vidět větší ikony a aplikace nabízí snazší navigaci i pro uživatele, jež nejsou na počítači. Přehrávač Pandory vytvořený v HTML5 taktéž nabízí větší ikony i text, takže uživatelé jasně vidí, jaká skladba se právě přehrává, ať se již v daný moment nacházejí kdekoli v pokoji.

Stejně jako všechny ostatní aplikace Pandory i nový přehrávač umožňuje uživateli aby se přihlásil ke svému účtu a získal tak přístup k uloženým stanicím - kdo se však nechce zabývat zařizováním vlastní stanice, může si vybrat z nabídky pěti set kategorií rozdělených podle žánrů. Pandora v současné době běží na téměř milionu mobilních zařízení, většina z nich však standard HTML5 nepodporuje, takže nový přehrávač na nich zatím nebude fungovat. To se však v blízké budoucnosti rychle změní.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru