Panda Cloud Antivirus 2.0 přináší rychlejší a chytřejší ochranu

Společnost Panda Security dnes vydala vylepšenou verzi svého cloudového antiviru, který přináší řadu nových funkcí včetně vylepšeného uživatelského rozhraní a kompatibiliy s Windows 8.
reklama

Panda Cloud Anitivirus je dostupný v bezplatné i placené verzi a nabídne o 50 % rychlejší skenování virů, vylepšenou off-line ochranu a možnost zobrazovat jednotlivé procesy pro všechno připojené k internetu, přičemž využívá méně paměti, než jeho předchůdce. Uživatelé bezplatné verze nyní mohou využívat enginu, který provádí behaviorální analýzu, díky které je aplikace schopna odhalit i dosud neznámé škodlivé kódy. 

Profesionální verze stojí 30 dolarů ročně a obsahuje navíc nový firewall, který svá nastavení upravuje v reálném čase podle zkušeností uživatelů antiviru od Pandy po celém světě. K tomu ještě placená verze obsahuje ochranu pro veřejné Wi-Fi sítě, "automatickou ochranu USB" a v neposlední řadě také 24hodinovou podporu. Pokud již využíváte starší verzi Panda Cloud antiviru, měla by se na tu novou aktualizovat automaticky během následujících dnů.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru