Palm prezentuje webOS Developer Program v kompletní verzi

Společnost Palm připravovala a testovala vývojářský webOS program po několik měsíců, ovšem až teprve dnes je ve stavu schopném oficiálního uvedení. A co že je zde pro developery zajímavého?
reklama

Možnost odesílat zkompletované webOS aplikace do Palmovského App Catalogu existuje již od prázdnin, ale v prosinci (resp. jeho polovině) také půjde web Palmu obejít a distribuovat aplikaci přímo z webu skrze speciální adresu, s jejíž pomocí budou moci uživatelé webOS instalovat aplikaci rovnou prostřednictvím komunikátoru.

Všichni zájemci o umístění své aplikace do katalogu si budou muset nachystat 50 USD za jednu, aby byla vůbec připuštěna ke schválení. Také je nutno pamatovat na to, že Palmovský Developer Program stojí ročně 99 USD, ovšem netýká se to zájemců o distribuci open-source titulu. Znovu připomínáme, že podíl za zakoupené aplikace se dělí v poměru 70:30 ve prospěch programátora.

Zdroj: TechWeb

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru