Palm Pre s webOS konečně zamířil i do ČR

Reklama

Příznivcům PDAček a komunikátorů firmy Palm jistě nemusíme detailněji sdělovat, o co se jedná, těm ostatním si dovolíme připomenout, že webOS je nástupce Palm OS, do něhož jsou vkládány velké naděje.

Palm prozatím uvedl právě dva webOS modely: Palm Pre a Palm Pixi (chudší co do výbavy, ale zato levnější), které jsou toho času dostupné jen v několika málo zemích (cca 5). Nedávno se však i společnost Telefónica O2 Czech Republic pro zahraniční web TotalTele.com vyjádřila v tomto smyslu, že se již o nových Palmech uvažuje i pro ČR a čile se testují.

Ale buďme konkrétní. Mluvčí Martin Žabka v této souvislosti sdělil: „Zaručeně zahrneme Palm Pre do naší produktové nabídky, ovšem v tento okamžik nejsem schopen sdělit vám, kdy přesně to bude.“ Poté bylo ještě naznačeno, že se určitě dočkáme někdy „v roce 2010“.

Zdroj: PalmInfocenter

Reklama

Komentáře

Palm Pre do ČR do teď nedorazil a než se O2 rozhoupe, budou na trhu nové modely. Pre už se ve světě neprodává, nahradil jej Pre Plus s více paměti pro data i chod systému. Moc by mě zajímalo, jaktože naši operátoři shodně ignorují tak povedený telefon.

Mimochodem, váš blog o Palm Pre se mi docela líbí.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Díky za pochvalu, snažím se trošku spojit těch pár uživatelů, co si koupili Pre v zahraničí a současně popularizovat WebOS v té záplavě Android a iOS stránek.

 

Přidat komentář