Palm Pre s webOS konečně zamířil i do ČR

Příznivcům PDAček a komunikátorů firmy Palm jistě nemusíme detailněji sdělovat, o co se jedná, těm ostatním si dovolíme připomenout, že webOS je nástupce Palm OS, do něhož jsou vkládány velké naděje.
reklama

Palm prozatím uvedl právě dva webOS modely: Palm Pre a Palm Pixi (chudší co do výbavy, ale zato levnější), které jsou toho času dostupné jen v několika málo zemích (cca 5). Nedávno se však i společnost Telefónica O2 Czech Republic pro zahraniční web TotalTele.com vyjádřila v tomto smyslu, že se již o nových Palmech uvažuje i pro ČR a čile se testují.

Ale buďme konkrétní. Mluvčí Martin Žabka v této souvislosti sdělil: „Zaručeně zahrneme Palm Pre do naší produktové nabídky, ovšem v tento okamžik nejsem schopen sdělit vám, kdy přesně to bude.“ Poté bylo ještě naznačeno, že se určitě dočkáme někdy „v roce 2010“.

Zdroj: PalmInfocenter

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Palm Pre do ČR do teď nedorazil a než se O2 rozhoupe, budou na trhu nové modely. Pre už se ve světě neprodává, nahradil jej Pre Plus s více paměti pro data i chod systému. Moc by mě zajímalo, jaktože naši operátoři shodně ignorují tak povedený telefon.

návštěvník

Díky za pochvalu, snažím se trošku spojit těch pár uživatelů, co si koupili Pre v zahraničí a současně popularizovat WebOS v té záplavě Android a iOS stránek.

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru