Palm Eos: webOS podruhé

Pokud jde o zařízení běžící na novém mobilním operačním systému webOS od Palmu, pak jsme zatím od tohoto výrobce měli čest pouze s jediným strojem: Palmem Pre. To se ovšem v nejbližších dnech změní.
reklama

Důvodem k této změně bude uvedení druhého modelu jménem Palm Eos. Po internetu se povídá, že bude mít klávesničku napevno přimontovanou v čelní spodní části a jeho displej zvládne rozlišení 320 x 400 pixelů při úhlopříčce 2,6". Sbírka bezdrátů by měla být poměrně tradiční: GSM//3G(HSPA).

Zařízení bude mít 4 GB interní flashky (kde je SD slot?), GPS přijímač, 2 Mpix digitál a 1 150 mAh akumulátor, jenž by měl přežít cca 4 h hovoru. Oproti Palmu Pre bude Palm Eos znatelně hubenější: 111 x 55 x 10,6 mm. Nutno v souvislosti s uvedením doplnit, že se se nejedná o model nahrazující Palm Pre, ale spíše poskytující jeho levnější variantu.

Zdroj: Brighthand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru