Palm brzy přidá do katalogu i placené aplikace

Spolu se spuštěním služby "Palm App Catalog e-commerce beta program" společnost Palm dala na vědomí také věc, která bezesporu potěší všechny zájemce o placený vývoj na této platformě.
reklama

Na základě tiskového prohlášení uveřejněného na Palm Developer Network blog se spouští u výše jmenovaného v polovině září provoz prozatím pro USA. Stejně jako v případě iTunes App Store, podíl činí 70 % developer a 30 % Palm. Kompletního programu pro placené aplikace bychom se prý měli dočkat ještě tento podzim. Na finální podobě se stále ještě pracuje.

Pokud jde o kritéria přijímaných aplikací, tak Palm výslovně uvedl, že aplikace musí být pro uživatele v první řadě praktická a zajímavá. V druhé řadě musí být "uhlazená" a respektovat Palm UI rozhraní. Třetím požadavkem je fakt, že aplikace je napsána pouze pro webOS a není nutno ji stahovat skrze browser. Další informace viz zdroj.

Zdroj: PalmInfocenter

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru