Oznámeny požadavky na leadera vývojářů Windows 8

Na webu Microsoft Career se objevila jedna nanejvýš zajímavá nabídka, která stanovuje, co by měl jeden umět, pokud má zájem ucházet se o pozici manažera skupinky softwarových inženýrů věnujících se vývoji Windows 8.
reklama

Ideální kandidát by měl mít dle Microsoftu nejméně 10letou zkušenost s tvorbou kvalitních, výkonných a bezpečných aplikací pro enterprise sféru. Předchozí manažerská praxe je brána jako plus. Jako další klíčovou vlastnost podobné osoby Microsoft vidí schopnost vést tým a přitom zajistit design, plánování + celkovou kompletaci na čas.

Pokud jde o technickou stránku věci, tak titul z počítačových věd či odpovídající praxe je základ. Dále, znalost C# a platformy .NET v rozsahu minimálně 6 let praxe či studia. Je třeba rovněž mít 3 a více roků zkušeností s SQL Serverem a znát webové technologie WCF, XML, XSLT, XHTML a CSS. Pozadu by rozhodně neměly být ani dovednosti v zacházení s debuggerem a něco dalších drobností, jejichž kompletní seznam najdete na odkazu níže.

Zdroj: Windows 8 Beta

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru