Oznámen Microsoft Expression Blend 4 Beta

Je tomu právě rok, co jsme se na akci MIX 2009 setkali s aplikací Blend 3. Dnes, přesně o rok později, se zde vyrojily první informace o nové verzi aplikace Blend 4 a také o tom, že je již k dispozici k vyzkoušení její beta-verze. A co bude nového tentokrát?
reklama

Výraznou novinkou ze strany Blend 4 bezesporu je silná podpora pro tvorbu aplikací určených na komunikátory Windows Phone 7 Series. Dle prvních názorů má člověk z tvorby úplně stejný dojem, jako při vývoji běžné aplikace pod Silverlightem. (Kromě Expression Blend 4 Beta jsou k vývoji vyžadovány i Developer Tools for Windows Phone, dále Phone development add-on for Expression Blend a Expression Blend SDK for Windows Phone.)

Oznámen Microsoft Expression Blend 4 Beta

Blend 4 nyní mimochodem podporuje Silverlight 4 i WPF 4 a přirozeně bezchybně spolupracuje s Visual Studiem 2010. Rozhodně nemálo novinek zaujme i příznivce SketchFlow. Nadmíru zajímavě působí zejména funkce schopné vytvořit bohaté interakce bez přílišného psaní kódu. Další novinky viz zdroj.

Zdroj: Electric Beach

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru