Outlook.com již není ve fázi "Preview"

Microsoft včera večer oznámil, že ze svého nového webmailu Outlook.com oddělává koncovku "Preview", jelikož jej za šest měsíců jeho existence začalo používat již více než 60 milionů lidí.
reklama

Současní uživatelé Hotmailu budou nuceni přejít na Outlook.com během léta - přechod by však neměl být moc bolestivý, jelikož všechny vaše maily, kontakty a nastavení účtu se automaticky přenesou. Outlook.com je webmail s čistým, moderním rozhraním, které se vám bude zcela jistě líbit více, než zastaralý vzhled Hotmailu z devadesátých let.

Outlook.com

Nový webmail lze také jednoduše propojit s Facebookem, Twitterem a LinkedIn, takže přímo na Outlook.com uvidíte aktualizace ze sociálních sítí. Outlook.com obsahuje řadu zajímavých nástrojů pro snadné organizování zpráv a není problém jej propojit ani s dalšími službami Microsoftu typu SykDrive.

Microsoft uvedl, že na Outlook.com uživatelé uvidí o 60 % méně reklamy, než na Hotmailu, jelikož aktualizace ze sociálních sítí budou místěny tam, kde jsou obvykle reklamy. Pokud vlastníte účet na Hotmailu, můžete na Outlook přejít automaticky, stačí, když se na Outlook.com přihlásíte pomocí svých údajů z Hotmailu.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru