Outlook.com je nyní propojen se Skypem

Webmail Outlook.com od Microsoftu nyní svým uživatelům umožňuje provádět videohovory a instant messaging pomocí integrovaného klienta služby Skype.
reklama

V dubnu tohoto roku Microsoft vydal preview verzi Skypu pro Outlook.com. Po zpracování poznatků uživatelů a provedení několika úprav je nyní Skype v tomto webmailu dostupný ve finální podobě pro všechny uživatele. Podle vyjádření na Outlook blogu je propojení Skypu s Outlook.com velmi zajímavým pomocníkem, jelikož z průzkumu Ipsos Public Affairs vyplývá, že 76 % lidí, kteří odešlou e-mail, v blízké době po jeho odeslání dané osobě ještě telefonuje, provádí s ní video hovor či se s ní osobně setká. Integrace Skypu přímo do inboxů milionů uživatelů tak jistě přijde vhod.

Kontakty ze Skypu uživatele jsou automaticky převedeny do seznamu kontaktů Outlooku a funguje i instant messaging. K provedení videohovoru je však třeba doinstalovat přídavek pro prohlížeč. Telefonovat přes Skype z Outlook.com lze z posledních verzích Internet Exploreru, Google Chrome a Firefoxu. Dobrou zprávou je, že pro přístup ke službě není třeba mít Skype ID - postačí účet Microsoftu.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru