Outlook.com je nyní propojen se Skypem

Webmail Outlook.com od Microsoftu nyní svým uživatelům umožňuje provádět videohovory a instant messaging pomocí integrovaného klienta služby Skype.

Reklama

V dubnu tohoto roku Microsoft vydal preview verzi Skypu pro Outlook.com. Po zpracování poznatků uživatelů a provedení několika úprav je nyní Skype v tomto webmailu dostupný ve finální podobě pro všechny uživatele. Podle vyjádření na Outlook blogu je propojení Skypu s Outlook.com velmi zajímavým pomocníkem, jelikož z průzkumu Ipsos Public Affairs vyplývá, že 76 % lidí, kteří odešlou e-mail, v blízké době po jeho odeslání dané osobě ještě telefonuje, provádí s ní video hovor či se s ní osobně setká. Integrace Skypu přímo do inboxů milionů uživatelů tak jistě přijde vhod.

Kontakty ze Skypu uživatele jsou automaticky převedeny do seznamu kontaktů Outlooku a funguje i instant messaging. K provedení videohovoru je však třeba doinstalovat přídavek pro prohlížeč. Telefonovat přes Skype z Outlook.com lze z posledních verzích Internet Exploreru, Google Chrome a Firefoxu. Dobrou zprávou je, že pro přístup ke službě není třeba mít Skype ID - postačí účet Microsoftu.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář