Otestuje své webové stránky se službou BrowserStack na tři měsíce zdarma

Microsoft spustil novou stránku s názvem modern.IE, na níž vývojáři naleznou bezplatné nástroje a další zdroje umožňující ještě lepší optimalizaci webových stránek pro Internet Explorer a další prohlížeče.
reklama

Microsoft na projektu spolupracuje s BrowserStack, což je služba testující prohlížeče. Vývojáři díky webu modern.UE mohou získat tři měsíce bezplatných služeb BrowserStack, které lze využít kdykoli během tohoto roku při testování stránek na jakémkoli prohlížeči ve Windows. K dispozici je také skenovací nástroj, do kterého mohou vývojáři vkládat URL adresy webových stránek a zjišťovat problémy s kompatibilitou.

"Víme, že uživatelé starších verzí IE jsou při testování webových stránek opravdovým oříškem," uvedl na blogu Ryan Gavin z Microsoftu. "Chceme pomoci. Chceme, aby se web posunul kupředu. A opravdu chceme, aby vývojáři strávili více času inovováním a méně času testováním." Microsoft včera také vydal miniaplikaci, která dokáže blokovat automatickou aktualizaci Internet Exploreru na Windows 7 (Microsoft již brzy vydá IE10 pro Windows 7 a pokud administrátoři nevyužijí tuto miniaplikaci, uživatelé ze starších verzí IE automaticky přejdou na IE10, což se třeba ve větších firmách adminům nemusí hodit).

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru