Osobní asistent Siri má opět problémy

Nový osobní asistent Siri integrovaný v telefonu iPhone 4S v minulých dnech postihlo hned několik výpadků.
reklama

První zprávy o výpadcích Siri se začaly objevovat koncem minulého týdne, když si uživatelé na Twitteru začali stěžovat na problémy s připojením Siri k serverům Apple a stížnosti pokračovaly ještě začátkem tohoto týdne. Siri totiž není aplikace, která by měla celou svou databázi integrovanou do telefonu, ale každý hlasový požadavek uživatele odesílá přes internet na servery Apple, kde jsou zpracovány a odeslány zpátky. Bez připojení k síti tak Siri nemůže vykonávat ani jednoduché úkoly jako je psaní textových zpráv nebo vytvoření události v kalendáři. Přesto je však Siri hlavním tahounem tržeb nového iPhonu 4S.

Apple se k výpadkům Siri zatím oficiálně nevyjádřilo, vlákno na fóru na stránce s podporou však již má několik desítek stránek, které si přečetlo několik desítek tisíc uživatelů. Některým uživatelům, kteří volali na help line Apple, bylo řečeno, že se vyskytl "problém se servery". Výpadky postihly uživatele v USA i Velké Británii. Apple v minulém týdnu mimo jiné potvrdilo, že se vyskytly problémy s výdrží baterie iPhonu 4S a společnost v současné době pracuje na opravě, která by se měla objevit během několika týdnů.

Zdroj: Techspot


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Profile picture for user Jan Polzer

"Bez připojení k síti tak Siri nemůže vykonávat ani jednoduché úkoly jako je psaní textových zpráv nebo vytvoření události v kalendáři."

:-) To by se mělo fanouškům iPhone 4S zdůraznit...

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru