Osm oprav pro moduly Drupalu

Dnešní noc byla opět bohatá na aktualizace modulů pro redakční systém Drupal. Celkem se objevilo osm bezpečnostních upozornění s odkazy na příslušné aktualizace dotčených modulů. Jádro Drupalu není zasaženo, takže aktualizovat budete jen v případě, že používáte některý z následujících modulů.
reklama

Výše uvedené odkazy vedou na projektové stránky postižených modulů. Stáhněte si novou verzi pro svou řadu Drupalu a aktualizujte.

Zdroj: Drupal Security News

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Nejlepší aktualizace co vyšla v poslední době, byla pro modul nodewords. Dřív generoval automatický META Description z titulku článku, ale autor se rozhodl, že to není důležité a tak odstranil funkcí kvůli které všichni tento modul používali :D Naštvaný dav hned oživil diskuzi na stránce tohoto modulu =))))

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru