OS X Maverics 10.9.2 beta je tady

Apple vydalo OS X 10.9.2 beta pro vývojáře jen čtyři dny poté, co byl oficiálně uživatelům zpřístupněn OS X Maverics 10.9.1.
reklama

OS X 10.9.1 přinesl pár zajímavých oprav chyb pro Mail i VoiceOver a nyní to vypadá, že se několika zajímavých aktualizací pro aplikace FaceTime a Messages dočkáme i u verze 10.9.2. Apple přidává do svého operačního systému mimo jiné FaceTime Audio s úzkým propojením s Messages. Doposud měla přístup k audio hovorům FaceTime pouze zařízení Apple s iOS 7 a mnozí očekávali, že funkce bude brzy převedena i na desktop, což se nyní stalo.

Kromě toho Apple žádá registrované vývojáře, aby se zaměřili na testování Mailu, Messages, funkcí VPN, grafických driverů a VoiceOver. Společnost se také snaží ve veri 10.9.2 zjednodušit také svůj mail, takže přibyly malé změny a lepší propojení s Gmailem. OS X 10.9.2 beta je dostupná pro registrované vývojáře jako softwarová aktualizace v Mac App Store nebo na vývojářském portálu Apple.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru