OS X Lion bude dostupný na USB disku za 69 dolarů

Apple konečně začal nabízet svůj nový operační systém OS X Lion na USB disku. Uživatelé si za něj (oproti stažení OS z App Storu) připlatí 40 dolarů.
reklama

USB disk s OS X Lion si uživatelé budou moci pořídit ve všech zemích a přijde na 69 dolarů. Pro srovnání, pokud byste si chtěli tento systém jen stáhnout z App Storu (jako upgrade, tedy musíte již mít nainstalován OS X Snow Leopard), zaplatíte pouze 30 dolarů. OS X Lion na USB umožní nainstalovat tento operační systém na jakýkoli kompatibilní Mac, i když do něj vložíte nový pevný disk nebo nemáte poslední verzi OS. 

Pokud nainstalujete OS X Lion z USB disku, nebudete jej moci přeinstalovat přes obnovovací funkci jako ti uživatelé, kteří si systém stáhli z App Storu. To znamená, že pro každou reinstalaci budete muset do svého Macu zapojit USB disk se systémem. OS X Lion přináší řadu vylepšení, jako jsou třeba multitouchová gesta, LaunchPad, Mission Control, nový mailový klient, aplikace na celou obrazovku a 250 dalších funkcí.

Zdroj: Notebooks

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru