Opravy pro Drupal z konce března

Máme tu další opravy modulů pro redakční systém Drupal. Tentokrát se jedná o řešení méně kritických chyb v modulech Tokenauth, Wikitools a Vote Up/Down.
reklama

U prvních dvou zmíněných modulů jsou nalezené chyby označeny jako méně kritické, problém u Vote Up/Down je označen jako nekritický. To však neznamená, že byste při nejbližší příležitosti neměli svoje weby s Drupalem aktualizovat - používáte-li tyto moduly.

Chyba v Tokenauth umožňuje vhodnou úpravou zobrazit v RSS výstupu články, ke kterým má přístup jen administrátor webu, například nevydaný obsah. Modul Wikitools má problém s XSS a Vote Up/Down trápí tzv. Cross-site request forgery.

Opravy ke stažení

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru