Opera Software má nové vedení

Společnost Opera Software oznámila, že svého Chief Commercial Officera Larse Boilesena v těchto dnech povýšila na Chief Executive. Tímto se dotyčný stává novou hlavou společnosti.
reklama

Boilesen je 42letým zaměstnancem, který nahrazuje ve funkci Jona S. von Tetzchnera (mimochodem spoluzakladatele, jež bude i nadále ve firmě pracovat). Ačkoliv právě probíhají u Opera Software personální změny, jedním dechem bylo doplněno, že se firma i nadále hodlá držet svého vytýčeného směru.

„Kromě téměř 100 milionů uživatelů na celém světě poskytujeme naše webové řešení také mnoha velkým značkám z internetové branže, například firmám Vodafone, T-Mobile, Nintendo, KDDI, SKT, Nokia, Samsung, Toshiba či Sony Ericsson, abychom jmenovali jen některé,“ pochlubil se Boilesen.

Zdroj: DeepTech

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru