Opera Mobile 10 beta k dispozici pro Windows Mobile

Společnost Opera Software uvolnila beta-verzi Opera Mobile 10 určenou pro WM komunikátory a smartphony. Podpora OS zahrnuje vše mezi WM5 a WM6.5.
reklama

Jednoznačně nejčastěji vyslovovaným slovem při vývoji Opery Mobile 10 bylo dle týmu „rychlost“. A té má poslední verze v záloze slušnou dávku – díky technologii Opera Turbo se budou stránky načítat až o 50 % rychleji. Uživatele by rozhodně měla potěšit také informace, že Opera Mobile 10 je toho času tím nejkompletnějším browserem, co do plnění standardů.

Opera Mobile 10 beta k dispozici pro Windows Mobile

Jelikož mobilní prohlížeče používají stále častěji stále méně technologicky zběhlé osoby, pamatovala Opera i na maximální jednoduchost ovládání. Najdeme tu samozřejmě i tradiční rychle dostupná tlačítka pro nejpotřebnější funkce (Back, Forward, Reload, Bookmark, Options). Mobilní Opera je vybavena stejným enginem jako stolní verze, takže by měly korektně fungovat i složitější webové aplikace.

Zdroj: BetaNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru