Opera 10 ve verzi Release Candidate

Firma Opera Software vydala novou verzi Opery 10, která má funkčně velmi blízko k té, s jakou se již brzy oficiálně setkáme jakožto kompletní.
reklama

Verze Release Candidate údajně disponuje dle slov tvůrců z norského Osla "Překvapivě širokým polem nových vlastností, svěžím dojmem na pohled i při ovládání , novou ikonkou a v neposlední řadě také větší rychlostí a výkonem." Kompletní verze jako taková se objeví přesně 1. září.

Opera 10 by měla obsahovat lepší náhledové taby, navýšení rychlosti oproti 9kové řadě cca o 40 % a především řadou novinek v e-mailovém klientovi: "Věnovali jsme speciální pozornost právě e-mailovému klientovi, který je jednou z našich nejpopulárnějších funkcí programu. Jsme zkrátka velmi blízko vydání nejlepší verze Opery v celé naší historii".

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru