Online výuka webových technologií zdarma tento víkend

Tento víkend se objevily přinejmenším dvě akce, díky kterým se můžete zdarma naučit nejrůznější webové technologie, případně si rozšířit obzory o další znalosti. Bezplatný víkend doporučuji využít. Venku je stejně ošklivo...
reklama

První, co mi přistálo v e-mailové schránce, bylo upozornění na bezplatný víkend s online kurzy, které jsou normálně placené, od CodeSchool. Jejich nabídka je rozdělena na HTML/CSS, JavaScript, Ruby, PHP, Python, .NET, iOS, Git, databáze a základy práce s jazykem R, regulárními výrazy nebo vývojářským nástrojem v prohlížeči Chrome.

Doporučuji kouknout zejména na CSS a oddíl s videokurzy věnovaný Flexboxu. Zajímavé je také školení základů SVG. U zřejmě všech kurzů po shlédnutí vysvětlujícího videa máte možnost si vše vyzkoušet v praxi a splnit úkol nakódováním drobných příkladů v online editoru.

Příznivci redakčního systému Drupal zase mohou oslavit roční výročí vydání finálky Drupalu 8 a kouknout se na web Drupal 8 Day. Najdete zde sérii online kurzů věnovaných právě osmičkové verzi Drupalu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru