Online výlet po stopách měsíčních výprav Apollo

Po čtyřiceti letech od výpravy Apollo 11 si můžete první kroky astronautů na Měsíci připomenout ve webovém prohlížeči. V rámci online aplikace Photosynth určené k vytváření speciálních prostorových obrázků z běžných fotografií najdete snímky z Apolla 11, Apolla 12 a Apolla 17.
reklama

K prohlížení ve Firefoxu nebo Internet Exploreru potřebujete mít doinstalovánu speciální aplikaci ve svém počítači. Podrobnosti k tomu, co je to Photosynth a jak funguje, najdete v tiskové zprávě k jeho uvedení: Photosynth vás vítá v trojrozměrném světě internetu.

Zdroj: Channel 10

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru