Online video je stále populárnější

Rychlost internetových připojení nám roste, stejně jako počet cest sloužících k přístupu na internet jako takový. Jistě není za této situace žádným překvapením, že opět došlo k navýšení popularity online videa. A jak si vedly nejznámější služby?
reklama

Pokud si vezmeme k ruce meziroční měřítko, tak mezi únorem 2009 a únorem 2010 se počet unikátních diváků zvýšil ze 127,6 milionů na 141 milionů. V průměru se lidé dívali za poslední měsíc na 73 streamů, to je sice o 4,7 % více než v minulém roce, ovšem o 5,8 % méně, nežli v lednu.

A povězme si i o konkrétních službách, YouTube a Yahoo z hlediska měsíčního porovnání vykázali o 3,4 a 2,2 % méně diváků, naopak Facebook si polepšil o 4,7 %. Největšího kladného skoku se každopádně dočkalo CNN se 30,6 %. Rostl i MSN/Windows Live/Bing (21,4 %) a AOL Media Network (17 %). Jinak CNN je v pořadí šesté, MSN čtvrté a AOL osmý.

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru