Online verze The Times chystá nový platový model

Aby online média podpořila svoje klesající zisky, musí neustále hledat nové cesty za dosažením vyšších příjmů. Jednu z nových nabízí i The New York Times.
reklama

Magazínem The New York Times ohlášený model není ani tak přehnaně inovativní, posuďte sami nakonec. V kostce řečeno jde o jakýsi „měřený režim“, kdy je čtenáři nabídnut určitý počet online článků k přečtení zdarma, za další již ovšem musí platit. Žádná přehnaná revoluce se tedy nekoná a ani konat nemůže.

Arthur Salzberg z The New York Times Company to komentoval slovy: „Naši čtenáři jsou velmi loajální, takže věříme tomu, že si za náš prvotřídní obsah a služby rádi zaplatí.“ The Times se nevyjádřil, kolik bude stát jeden článek, jen bylo v tomto směru naznačeno cosi nejasného a nekonkrétního.

Zdroj: BetaNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru