Online mapy Bing Maps a 41 TB nových snímků

Online mapy Bing Maps (dříve Windows Live Maps) nabízejí 41 TB nových satelitních a leteckých snímků a vektorových dat. Nopvá výbava Bing Maps tak pokrývá 189 000 km2 naší planety. V nich je započteno i 12 000 km2 fotografií z ptačí perspektivy.
reklama

Připomínám, že Bing Maps je mezinárodní alternativou k našich dobře známým Mapy.cz a konkurentem Map od Google. Pohledem z ptačí perspektivy je unikátní, doplňuje tím dnes již běžné zobrazení planety ve formě satelitních snímků.

Bing Maps

Bing Maps

Seznam nově přidaných měst, kde si můžete pohled z ptačí perspektivy vyzkoušet, najdete na Bing Maps Blogu, prohlédnout si je můžete také na Bing Maps World Tour.

Bing Maps

Bing Maps

Zdroj: LiveSide.net

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Bohužel pro česko nepoužitelné.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru