Online jízdní řády IDOS obsahují chybu

Jízdní řády IDOS, se kterými se setkáte na internetu, obsahují chybu. Než se dnes vydáte na cesty hromadnou dopravou, ujistěte se, že nebudete stát v sychravém počasí na zastávce zbytečně dlouho. Nevím, jak je tomu v ostatních částech republiky, a zda jízdní řády IDOS jsou chybné všude, nicméně pro Brno, resp. pro IDS JMK, informace o chybě platí.
reklama

Když jsem hledal spojení trolejbusem z Bystrce do centra Brna, IDOS mi pro dnešek, tedy 17. listopadu našel podezřele moc spojení na to, že je sváteční den a městská hromadná doprava jezdí ve stejném režimu, jako o víkendu - tedy jednou za čas. Ani pohled z okna na prázdnou konečnou, kde se běžně hromadí trolejbusy, nevypovídá nic o tom, že by měly jezdit každých pár minut.

Online jízdní řády IDOS obsahují chybu

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (www.kordis.cz) má na svém webu vývěsky jízdních řádů v PDF. Když jsem si ověřil, jak dnes doprava jezdí, bylo mé tušení o chybě v IDOSu potvrzeno. Jsem zvědav, kolik cestujících se dnes na informace v IDOSu spolehne a bude litovat.

Online jízdní řády IDOS obsahují chybu

Víte o nějakých dalších chybách v jízdních řádech IDOS?

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

chyby jsou i v jiznich radech pro mesto Plzen. taky to najde podezrele moc spojeni pro vikend ci svatek.....

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru