Oficiální aplikace pro úložiště MEGA na iOS App Store

Uživatelé mobilních zařízení s iOS mohou stahovat oficiální aplikaci pro cloudové úložiště MEGA, pomyslného nástupce kdysi velmi populární služby Megaupload. MEGA vám umožňuje bezplatně sdílet 50 GB na zabezpečeném internetovém úložišti.
reklama

Aplikace pro iOS vám umožní přístup ke všem souborům na úložišti a samozřejmě i nahrávat nová data přímo z telefonu. Nechybí možnost správy placeného účtu nabízejícího ještě větší kapacitu úložiště. Nemáte-li v mobilním zařízení stálé připojení k internetu, pak oceníte možnost zpřístupnit některé soubory i offline.

Oficiální aplikace pro úložiště MEGA na iOS App Store

Některé typy dokumentů umí aplikace MEGA rovnou zobrazit, vše lze také sdílet. Aplikaci můžete zdarma stahovat z App Store. Již dříve byla vydána verze pro telefony a tablety s Androidem.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru