Office pro iPad potvrzeny

Šéf Microsoftu Steve Ballmer konečně oficiálně potvrdil, že se pracuje na verzi kancelářského balíku Office pro iPad.
reklama

Ballmer to řekl na konferenci analytické společnosti Gartner na Floridě s tím, že podpora Office pro iPad přijde poté, co se objeví verze pro Windows. Ballmer následně dodal, že na dotykovém rozhraní pro iPad se již pracuje. Zmínky o Office pro iPad se objevily poprvé na počátku roku 2010. V listopadu roku 2011 pak list The Daily s odkazem na nejmenované zdroje potvrdil, že se na aplikaci pro iPad opravdu pracuje a doložil to dokonce i fotografiemi. Microsoft v té době článek odmítl s tím, že je založen na spekulacích.

Verze Office pro iOS se objevila již dříve v tomto roce, avšak byla limitována pouze na iPhone. Aplikace Office 365 však vyžaduje předplatné služby Office 365. Pokud uživatel toto předplatné má, získá na iPhonu přístup k Wordu, Excelu a PowerPointu. Uživatelé iPadu mohou zatím využívat pouze Office Web Apps skrze webový prohlížeč. Není zatím jasné, zda bude předplatné Office 365 vyžadovat i verze Office pro iPad.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru