Office pro iPad nově s podporou tisku a další novinky

Kancelářský software Microsoft Office ve verzi pro tablety iPad spuštěný zhruba před měsícem, se dočkal první aktualizace. Ta přináší podporu tisku, SmartGuides v PowerPointu a několik dalších vylepšení.

Reklama

Mezi požadavky, které vývojářský tým Office pro iPad obdržel, byla nejčastěji zmiňována podpora tisku z tabletových verzí kancelářských aplikací. Ta tedy přichází s novou verzí a využívá technologii AirPrint, podobně jako jiné aplikace schopné tisku z iPadu.

Při tisku z Wordu pro iPad si můžete vybrat, zda dokument vytisknete se značkami nebo bez nich. Excel pro iPad umožňuje tisk označených buněk, jednoho listu nebo celého sešitu. V PowerPointu i v předchozích zmíněných můžete samozřejmě nastavit i konkrétní strany pro vytištění.

Tisk z Excelu pro iPad

Smart Guides (v české verzi Vodítka?) doplněné do tabletového PowerPointu umožňují rychle zarovnat objekty do jedné linie. V Excelu pro iPad naleznete nově funkci AutoFit pro nastavení šířky více řádků nebo výšky více sloupečků najednou.

Vodítka v PowerPointu pro iPad

První aktualizace Office pro iPad přináší také opravy několik chyb a vylepšení stability aplikací.

Připomínám, že Office pro iPad lze nainstalovat zdarma z AppStore. Pokud se však nechcete spokojit jen s režimem pro čtení, musíte si předplatit službu Office 365.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář