Office pro iPad budou v první polovině roku

Minulý rok bývalý šéf Microsoftu Steve Ballmer potvrdil, že se pracuje na verzi Office pro iPad a nyní se objevily informace, podle kterých by tato mobilní verze kancelářské sady měla být vydána v první polovině tohoto roku.
reklama

Office pro iPad se původně měly objevit na podzim roku 2014, avšak datum vydání bylo nakonec posunuto. V současné době nejsou dostupné žádné bližší informace ohledně toho, co můžeme z hlediska funkčnosti očekávat. Podle všeho půjde o ořezanou verzi desktopové verze, která bude ke svému fungování vyžadovat předplatné Office 365. Podle vždy dobře obeznámené Mary Jo Foleyové z portálu ZDNet se můžeme těšit i na propojení s OneDrive spolu s možností ukládat data lokálně.

Microsoft vydal Office pro iPhone v červnu minulého roku. Tato verze kancelářského balíku nabízí přístup k Wordu, Excelu a PowerPointu - avšak pouze pokud má uživatel předplatné Office 365. To začíná na v přepočtu sto korunách měsíčně. V současné době mají uživatelé iPadu podle Microsoftu možnost přistupovat k Office skrze Office Web Apps.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru