Office pro Android a iOS budou v březnu 2013

Produktový manažer Microsoftu Petr Bobek během tiskové konference uvedl, že Office pro mobilní operační systémy Android a iOS budou dostupné v březnu příštího roku.
reklama

Půjde o nativní aplikace pro obě mobilní platformy. Nedlouho po vyjádření Bobka server The Verge přišel s tiskovým prohlášením Microsoftu, které potvrzuje, že se Office objeví na dvou nejoblíbenějších mobilních platformách současnosti a doplní tak aplikace tohoto kancelářského balíku určené pro Windows Phone, Windows RT, Mac OS a Symbian. Vůbec poprvé se informace o Office pro iPad objevily před rokem, kdy server The Daily dokonce zveřejnil fotografii, na které Office na iPadu běží. Microsoft vývoj Office pro iPad tenkrát popřel.

Nedávno se pak začalo spekulovat o tom, že se aplikace Office pro Android objeví v listopadu, to však podle nejnovější tiskové zprávy Microsoftu tedy nebude pravda. Za poznámku stojí také to, že Office 2013 určené pro firmy budou dostupné v prosinci. Verze pro běžné uživatele se neobjeví dříve, jak v únoru 2013. 

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru