Office 365 Home Premium mají dva miliony předplatitelů

Microsoft oznámil, že má více než dva miliony předplatitelů Office 365 Home Premium, což je jednou tolik, než v květnu tohoto roku.
reklama

Office 365 Home Premium je předplatitelskou službou Microsoftu, která nabízí webové verze známých kancelářských aplikací jako Word nebo Excel. Microsoft vydal Office 365 Home Premium 29. ledna. Za 99,99 dolarů ročně se uživatelé dostanou ke klientským aplikacím na až pěti počítačích. V současné době je Office 365 Home Premium podřazeno pod divizí Zařízení a Služby - Ostatní spolu s Bingem, MSN a video hrami.

Pravdou je, že růst Offic e365 Home Premium probíhá na úkor standardní aplikace "Office Consumer", již si uživatelé instalují na počítače. Office Consumer zapadá ve struktuře Microsoftu pod Zařízení a Služby - Licencované. Příjmy Microsoftu v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2014 činily 18,53 miliard dolarů, k čemuž přispěl především nárůst příjmů v oblasti firemních produktů a služeb.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru