Office 2003 má problémy s otevíráním RMS chráněných souborů

Od 11. prosince 2009 nejsou uživatelé využívající Microsoft Office 2003 schopni otevírat dokumenty Office 2003 chráněné Rights Management Service (RMS) nebo takovéto dokumenty ukládat.
reklama

Pokud se o výše řečené někdo pokusí, tak jej hláška „Unexpected error occurred. Please try again later or contact your system administrator“ upozorní, že to ale opravdu nepůjde. Symptom zasáhl všechny produkty Office 2003, jež nějak souvisí s RMS: Word 2003, Excel 2003, PowerPoint 2003 i Outlook 2003.

Chyba se netýká Microsoft Office 2007. Dle vyjádření šéfa týmu majícího v Microsoftu na starost vývoj Office se na problému aktivně pracuje a na všechny další problémy a updaty budou uživatelé obratem upozorněni. Taktéž se prý čile zjišťuje nějaké řešení celé situace.

Zdroj: TechNet Blogs

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru