Obrázky z Picasa 3

Po včerejším vydání webového prohlížeče Google Chrome přišel dnes Google s novou betaverzí správce obrázků Picasa 3. Obsahuje celou řadu novinek, jakou je synchronizace s alby na webu, zachytávání obrazu z webové kamery, retušovací a textový nástroj a mnoho dalšího. Betaverze Picasa 3 je zatím jen v angličtině. Stahuje z picasa.google.com.
reklama

Obrázky z Picasa 3

Přehled novinek najdete v krátkém článku na PhotoHowto.info v Picasa 3 beta now available: what's new? (anglicky). Samotné obrázky z Picasa 3 jsou také na Screenshots Archive v sekci Picasa.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru