Obrázky IE9 unikly na internet, podívejte se

Na internet se včera díky zaměstnancům ruské pobočky Microsoftu dostaly obrázky nového rozhraní prohlížeče Internet Explorer.

Reklama

Microsoft během několika posledních měsíců vydal čtyři preview verze nového Internet Exploreru 9, díky kterým si uživatelé mohli vyzkoušet podporu nových standardů nebo JavaScriptový engine Chakra. Vzhled nového IE však Microsoft zatím neukázal – poprvé měl být představen ve veřejné betaverzi prohlížeče, která bude vydána 15. září, viz Známo datum představení Internet Exploreru 9 Beta. Nyní je ale všechno jinak.

Internet Explorer 9 Beta

Internet Explorer 9 Beta

Zaměstnanci ruského zastoupení Microsoftu na jeho interentové stránky totiž včera umístili informace o IE9 spolu se screenshoty jeho rozhraní. I když byly obrázky během poměrně krátké doby staženy, server Neowin je umístil na svůj web a zároveň si nechal u zdrojů uvnitř Microsoftu potvrdit, že jsou autentické. A na co že se tedy můžeme těšit? Jak je vidět, IE9 jde podobně jako například Firefox 4 cestou minimalistického designu, takže jsou odstraněna všechna přebytečná tlačítka. Otázkou však je, zda bude nový prohlížeč stejně vypadat i ve své finální podobě – ta by se měla objevit nejdříve na počátku roku 2011.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář