O cloudové služby bude v tomto roce velký zájem

Globální trh s cloudovými řešeními podle odborníků i v tomto roce poroste, jelikož se firmy snaží co nejvíce snížit své náklady.
reklama

Tak by se dal shrnout obsah zprávy s názvem "2013 Trends to Watch: Cloud Computing" od společnosti Ovum, která předpovídá, že se v tomto roce plně rozvinou cloudové ekosystémy. "K veřejným cloudům je ve stále větší míře přistupováno nejen jako k platformám na ukládání dat, ale komplexním řešením pro providery i zákazníky," řekl Laurent Lachal ze společnosti Ovum. "Tyto veřejné cloudy nabízejí nový způsob práce v rychle se vyvíjejícím světě sociálních médií a mobilních řešení v éře internetu."

 Ze zprávy vyplývá, že společnosti poskytující cloudová řešení se budou stále více snažit na velkém objemu dat, který skladují na svých serverech, vydělat. "V roce 2013 uvidíme velký obrat, když se firmy budou snažit přeměnit data na zdroj svého zisku," uvedl Lachal. "Je však důležité si uvědomit, že cloudová řešení jsou stále na začátku své cesty. Očekáváme, že v této oblasti dojde v příštích pěti letech k obrovskému vývoji."

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru