Nový webový prohlížeč Google Chrome je venku

Před chvílí vyšla netrpělivě očekávaná veřejná betaverze nového webového prohlížeče Google Chrome. Zatím je k dispozici pouze pro Windows, stahujte ji z webových stránek www.google.com/chrome. Prohlížeč je v češtině, což vás určitě potěší.
reklama

V tuto chvíli vypadá Google Chrome velice jednoduše, uvidíme, jak se mu bude dařit po uveřejnění finální verze. Prohlížeč, který využívá stejné zobrazovací jádro jako linuxový prohlížeč z KDE Konqueror nebo Safari, nabízející záložkové rozhraní a import dat z Firefoxu, vzbudil už dnes slušný zájem médií i uživatelů.

Další screenshoty v plné kvalitě PNG najdete postupně na Screenshots Archive v sekci Google Chrome. Zde alespoň jednu malou ukázku:

Nový webový prohlížeč Google Chrome je venku

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru