Nový web s informacemi o firmwaru

Rodinu mých webů rozšířily nové stránky s pravidelnými informacemi o aktualizacích firmwaru a BIOSu. Poslouží všem fanouškům počítačového hardwaru, ale nabídne i přehled dění ve firmwarech pro digitální fotoaparáty, přehrávače a další zařízení.
reklama

Nový web najdete na adrese firmwarenews.com. Z počátku plánuji aktualizace jednou týdně. Každé pondělí nebo úterý zde uvidíte přehled dění na poli firmwarů a BIOSů.

Vzhledem k jednoduchosti webu jsem zvolil jako redakční systém WordPress s jednou zdarma dostupnou webovou šablonou. Jakmile si web získá více čtenářů a vygeneruje nějaký zisk, určitě dostane i profesionální design.

Firmwarenews.com je a bude anglicky. Myslím si však, že by mohl zaujmout čtenáře kdekoli na světě.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru