Nový web na Drupalu: Ukulele.sk

Tento týden byl spuštěn nový web běžící na redakčním systému Drupal - Ukulele.sk. Své si na těchto slovenských stránkách najdou současné i budoucí maminky. Cílem portálu je poskytnutí prostoru laikům i odborníkům z oboru pediatrie a možnosti vyjádřit se k různým tématům v článcích, blogu nebo ve fóru.
reklama

Jak jsem již zmínil, stránky www.ukulele.sk běží na redakčním systému Drupal. Hojně přitom spoléhají na modul Views a Taxonomii. Grafika webu je spíše umírněná, neměla by čtenáře rušit od obsahu stránek.

Kromě článků a blogů laiků i odborníků najdete na webu také fórum, ve kterém můžete řešit své problémy. Věřím, že užitečnou sekcí webu se především pro nastávající maminky a rodiče odrostlejších dětí bezesporu stane Inzerce. Na webu najdete také seznam mateřských center na Slovensku.

Ukulele.sk

Ukulele.sk

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru