Nový srovnávací test antivirů na AV-Comparatives.org

Testování kvality antivirů je nekonečný proces. Jak si stojí ty nejznámější programy pro tento měsíc bylo prověřeno webem AV-Comparatives.org. A k jakému závěru že dospěl?
reklama

Pod článkem je podepsán autor Andreas Clementi, který se ve svém díle zaměřil na tzv. on-demand skenování. Tímto pojmem je zde chápáno jednorázové zkontrolování libovolného adresáře. Taktéž bylo zohledněno, jak si scanner vede proti mnoha známým virům (kvalita detekce) a naopak, jak si stojí s falešnými poplachy.

V závislosti na tom, jak který program zaskóroval mu připadlo ohodnocení Standard, Advanced nebo Advanced+ (pro tuto kategorii musel splnit 97-100 % virové detekce a max. 0-15 falešných poplachů). Do Advanced+ tento měsíc spadají produkty firem G Data, Symantec, Avast, F-Secure, BitDefender, eScan a ESET. Jako Advanced jsou zařazeny AVIRA, McAfee, TrustPort, Kaspersky a AVG. Do Standard se dostal pouze Microsoft.

Zdroj: Viry.cz

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru