Nový přídavek umožní přistupovat ke SkyDrive přímo z Gmailu

Microosft se spojil s partnerem Attachements.me a představil novinku, díky které budou uživatelé moci přistupovat ke SkyDrive přímo z Gmailu.
reklama

Microsoft včera ohlásil nové partnerství, díky němuž budou moci uživatelé Gmailu přistupovat k souborům na SkyDrive přímo ze svého webmailu, ukládat emailové přílohy do SkyDrive z Gmailu a sdílet z této služby data. To vše díky novému přídavku Attachement.me pro Chrome. Těchto nových možností se uživatelé dočkají díky aktualizaci SkyDrive software development kitu (SDK). Ten nyní obsahuje stejnou API, již využívají aplikace Windows 8 a která je již integrována do SkyDrive. 

Nová API umožňuje třetím stranám, především tvůrcům webových stránek a aplikací, integrovat do svých produktů a služeb SkyDrive. Aktualizace SDK přináší také odstranění všech restrikcí, které se vztahovaly k rozlišení fotografií. Nové SDK je možné stáhnout z Microsoft Live Connect Developer Center. Za zmínku stojí, že v minulém měsíci Microsoft vydal SkyDrive pro Android.

Zdroj: ZDNet
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru