Nový mobil Mivvy one s Windows Mobile

České uživatele se pokusí oslovit nový zajímavý komunikátor jménem Mivvy one. Dokonalý samozřejmě není, ovšem i tak by mohl díky své nadmíru atraktivní ceně některé zákazníky oslovit.
reklama

Novinka dostala do vínku od svých digitálních sudiček procesor Marvell PXA300 taktovaný na 624 MHz, dále displej s rozlišením 240 × 400 bodů a OS Windows Mobile 6.1 Professional. Rozměry dosahují 105 x 56 x 12,9 mm a váha 80/120 g (s / bez akumulátoru). Paměti zde najdeme 128 MB + k ní navíc 256 MB integrované flashe. Komu by to přišlo málo, pak smí další kapacitu dodat skrze externí microSDHC karty velikostí až 32 GB.

Mivvy one

Mivvy one

Zařízení podporuje datové sítě a přenosy GSM/GPRS/EDGE na 850/900/1800/1900 MHz a kromě Wi-Fi 802.11 b/g a Bluetoothu v něm ještě najdememe GPS modul (čipset SiRF Star III.). Digitál má rozlišení 3 Mpix a disponuje autofokusem. Akumulátor kapacity 1 100 mAh zvládne zhruba 150 h v pohotovostním režimu nebo 240 minut hovoru.

Mivvy one

Mivvy one

Z další výbavy stojí za zmínku datový konektor miniUSB 1.1, senzor náklonu a integrovaný FM tuner. Příznivce programování v Javě jistě potěší přítomný Java Virtual Machine. Cena je nastavena velmi interesantně na 6 699,- Kč i s DPH. Již méně potěšující je absence USB 2.0, 3G a rozlišení 800 x 480.

Zdroj: Tisková zpráva Mivvy

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru