Nový mezinárodní projekt hledá vývojáře v Ruby on Rails

Email Machine je nový mezinárodní projekt, který spočívá v rozesílání vyžádaných inteligentních newsletterů. Aby byl projekt úspěšný, hledá dalšího vývojáře v Ruby on Rails. Pokud hledáš práci v Brně za zajímavou finanční odměnu a ovládáš kromě RoR také Ruby, pak čti dál.

Reklama

Projekt Email Machine má velké ambice - stát se jednou z nejvyužívanějších platforem pro rozesílání vyžádaných inteligentních newsletterů. A má dobře našlápnuto,  má zákazníky a kvalitní základ. K tomu, aby vše dopadlo podle představ jeho zakladatelů, potřebuje Email Machine ještě vývojáře v Ruby on Rails. Možná, že právě tebe.

Pokud hledáš práci v Brně za zajímavou finanční odměnu, máš alespoň 1 rok zkušenost s Rails, perfektně ovládáš Ruby a jsou ti blízké moderní technologie, pak nepřestávej číst.

Popis činnosti aneb co tě čeká

Pokud se rozhodneš pro práci pro Email Machine, budeš rozvíjet softwarovou aplikaci pro hromadné rozesílání vyžádaných inteligentních newsletterů. Pro svoji práci budeš používat OS Linux nebo Mac OS. Tvé případné zkušenosti s podobným typem aplikace vítáme. Využijeme tě ve vývoji nebo při implementaci. Záleží na tobě, jestli se budeš chtít potkávat i s klienty. Budeš pracovat samostatně, v kanceláři v budově Vienna Pointu se potkáš jen s několika kolegy z obchodu.

V práci tě podpoříme:

  • nadstandardní finanční odměnou
  • možností práce na IČ
  • vybavenou kanceláří a vším vybavením potřebným pro práci
  • možností práce na home office (2-3 dny v týdnu)
  • relax koutkem

Abychom se rozhodli pro tebe, měl bys mít také znalosti NoSQL a Git, zodpovědnost, preciznost a smysl pro detail. Vítáme tvoji předchozí zkušenost s prací s newslettery, pro přijetí však není podmínkou. Pokud ti nechybí nadšení pro vývoj aplikací, napiš na jana@vasepersonalistka.cz.

Reklama

Přidat komentář