Nový iPad bude představen v lednu

Společnost Apple plánuje plánuje v lednu představit novou verzi svého oblíbeného tabletu. V dubnu se pak údajně dočkáme nových MacBooků Pro a dlouho očekávaného upgradu programu Final Cut Pro.

Reklama

Apple má podle všeho na první čtvrtletí příštího roku naplánovány dvě tiskové konference, na kterých představí své nové produkty. První tiskovka je naplánována na leden a podle analytiků na ní Apple představí iPad 2, neboť původní iPad byl taktéž představen v lednu (2010) a společnost na počátku roku pravidelně představuje upravené verze svých produktů. Zatím se pouze ví to, že nový iPad bude opatřen kamerkou ze zadu i ze předu a výkonnějším hardwarem.

Na další tiskovce, která se odehraje v dubnu 2011, Apple údajně plánuje představení nových MacBooků Pro. Nepůjde však o pouhou změnu hardwarových specifikací, ale MacBooky Pro se podle všeho představí ve zcela novém kabátě podobnému nejnovějšímu MacBooku Air. Asi největší novinkou by u nových MacBooků Pro mělo být využití technologie Light Peak na které Apple pracovalo spolu s Intelem. Tato technologie umožňuje přenos dat rychlostí 10 Gbps oběma směry.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář