Nový iPad bude představen v lednu

Apple má podle všeho na první čtvrtletí příštího roku naplánovány dvě tiskové konference, na kterých představí své nové produkty. První tiskovka je naplánována na leden a podle analytiků na ní Apple představí iPad 2, neboť původní iPad byl taktéž představen v lednu (2010) a společnost na počátku roku pravidelně představuje upravené verze svých produktů. Zatím se pouze ví to, že nový iPad bude opatřen kamerkou ze zadu i ze předu a výkonnějším hardwarem.
reklama
Společnost Apple plánuje plánuje v lednu představit novou verzi svého oblíbeného tabletu. V dubnu se pak údajně dočkáme nových MacBooků Pro a dlouho očekávaného upgradu programu Final Cut Pro.

Na další tiskovce, která se odehraje v dubnu 2011, Apple údajně plánuje představení nových MacBooků Pro. Nepůjde však o pouhou změnu hardwarových specifikací, ale MacBooky Pro se podle všeho představí ve zcela novém kabátě podobnému nejnovějšímu MacBooku Air. Asi největší novinkou by u nových MacBooků Pro mělo být využití technologie Light Peak na které Apple pracovalo spolu s Intelem. Tato technologie umožňuje přenos dat rychlostí 10 Gbps oběma směry.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru