Nový internetový vyhledávač ve 3D

Na internetu se objevil nový vyhledávač Searchme. Nabízí prohledávání webu, videa a obrázků. Jeho specialitou, kterou se liší od podobných služeb je trojrozměrné prostředí. Nalezené výsledky jsou zobrazeny ve formě 3D náhledů na webové stránky.
reklama

Jestliže však místo prohledávání webu zvolíte video, pak se vám ve stejném prostorovém prostředí zobrazí přímo odpovídající videa. Můžete si je ihned přehrát, bez nutnosti navštěvovat stránku, na které se video nachází.

Vyhledávaný výraz není třeba potvrzovat, vyhledávání se spouští průběžně. Z toho důvodu je také třeba, abyste vyhledávač zkoušeli na rychlém internetovém připojení. K zadanému výrazu jsou nabízeny i různé kategorie ve formě tlačítek v horní části stránky. Naopak ve spodní části webu najdete přepínač, kterým lze zobrazit/skrýt nalezené výsledky v textové podobě.

Nový internetový vyhledávač ve 3D

Vyhledávač najdete na adrese www.searchme.com.

Zdroj: Lifehacker

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru