Nový e-shop od RIM se bude jmenovat BlackBerry World

Kanadská společnost RIM oznámila, že při příležitosti vydání svého nového operačního systému BlackBerry 10 změní i název e-shopu, ve kterém prodává aplikace.
reklama

Současný BlackBerry App World se od února přejmenuje na BlackBerry World a podle RIM tato změna reflektuje i změnu v obsahu, který půjde přes e-shop zakoupit. BlackBerry World bude nabízet víc, než jen aplikace - ke stažení budou i videa a hudba, tedy komplexní multimediální obsah. Nová verze e-shopu od RIM umožní procházet, stahovat, kupovat a spravovat aplikace ze smartphonů, tabletu Playbook a počítačů.

Uživatel budou prostřednictvím BlackBerry World navíc moci také sdílet oblíbený obsah přes BlackBerry mesenger, Facebook a Twitter. BlackBerry World podporuje také sdílení pomocí bezdotykové technologie NFC přiložením dvou chytrých telefonů k sobě.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru