Nový e-mail od Facebooku bude do konce roku

Facebook včera dle očekávání oznámil, že pracuje na vývoji svého vlastního webmailu.
reklama

Ten by měl být představen během příštích několika měsíců. Šéf Facebooku Mark Zuckerberg na prohlásil, že nepůjde o další normální webmail, ale systém, který bude kombinovat zprávy na Facebooku, chat, SMS a e-maily v jednom. Adresu (vaše_jméno_na_Facebooku)@Facebook.com si bude moci zřídit každý, kdo má na této sociální síti účet. Uživatelé tak již nebudou muset opouštět Facebook, aby mohli napsat e-mail. Jak dodal Zuckerberg, e-mailové rozhraní není pouhým doplňkem zpráv na Facebooku, ale bylo vytvářeno od nuly.

"Díky našim algoritmům se budou e-maily od vašich dobrých známých zobrazovat nahoře - stejně jako se vám na Facebooku přednostně zobrazují statusy od těch pro vás důležitých lidí," řekl Zuckerberg. Podle expertů je představení nového e-mailu zatím posledním krokem ve "válce" proti Googlu. V globále totiž všichni lidé na internetu stále tráví nejvíce času na Googlu, a Facebook by to rád změnil.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru