Nový Chrome 36 a jeho novinky ve stručnosti

reklama
Před pár dny vyšla nová verze webového prohlížeče Chrome, a to jak pro Windows, tak pro Linux, OS X a Android. Obsahuje 26 bezpečnostních oprav, mimo jiné i ve zpracování grafiky ve formátu SVG. Co se vylepšení Chrome s číselným označením 36.0.1985.125 týče, tak ta zahrnují vylepšený systém notifikací, aktualizaci designu v režimu inkognito, spouštěč Chrome aplikací pro Linux, doplnění informací k obnově po pádu a různé drobnosti týkající se stability a rychlosti prohlížeče. Vývojáře bude zajímat, že Chrome 36 přináší plnou podporu webových komponent, podporu pro CSS transformace bez prefixů a javascriptové metody Object.observe a element.animate(). Zdroj: [Sitepoint](http://www.sitepoint.com/whats-new-in-chrome-36/) a [Chrome Releases](http://googlechromereleases.blogspot.cz/2014/07/stable-channel-update.html).
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru